380503380121

topbg

Курс ILS (Immediate Life Support) негайна медична допомога

IMG ILS

Цільова аудиторія курсу:

Курс охоплює  необхідні знання та навички, необхідні для початку лікування дорослих пацієнтів та дітей при зупинці серця. Він ідеально підходить для тих, хто рідко зустрічається з зупинкою серця, але, як очікується, зможе почати реанімацію до прибуття на допомогу фахівця. Він також готує медичний персонал як повноцінних членів реанімаційної команди.

Курс призначений для осіб, що працюють в закладах охорони здоров'я з пацієнтами в яких можуть виникнути загрози для життя: медичні сестри, медичні сестри відділень інтенсивної терапії, асистенти стоматологів, фельдшери.

ILS-курс спрямований навчити медичних працівників  ABCDE підходу при обстеженні пацієнта, Basic Life Support : просте забезпечення дихальних шляхів і безпечна дефібриляція (мануальним і / або AED-автоматичним зовнішнім дефібрилятором), що дозволяє їм надавати негайну невідкладну допомогу пацієнтам з різкою зупинкою серця до прибуття  реанімаційної команди і взяти участь в якості членів цієї команди.

Ціль курсу:

  • Впровадження концепції реанімаційної бригади.
  • Навчання  правильним діям при зупинці кровообігу у дорослих та дітей, а також при появі симптомів, що вказують на загрозу зупинки кровообігу.
  • Ціль тренування - освоєння навиків та вмінь оцінювати критичний стан пацієнта та швидко виконувати вказівки керівника реанімаційної бригади під час надання невідкладної допомоги.
  • Відпрацювання навиків базових реанімаційних міроприємств.
  • Забезпечення внутрішньовенного та внутрішньокісткового доступу для введення ліків.
  • Забезпечення дихальних шляхів.
  • Правильне натискання на грудну клітку та вентиляція легень.
  • Дефібриляція.

Курс триває один день. (10 год.)
Заняття Проводяться підготовленими інструкторами.

Ефективний час курсу включає лекції, демонстрації, відеоматеріали,  дискусії та практичні заняття. 

Головний спосіб переказу знань – інтенсивне тренування у невеликих групах з використанням сценаріїв-симуляцій, що розігруються на манекенах, пристосованих до проведення реанімаційних заходів  при невідкладних станах.