380503380121

Запрошуємо на інтенсивний 2-ох денний практичний курс-тренінг 8-9 листопада 2019р. з невідкладних станів. Тема курсу "Поглиблена серцево-судинна підтримка життєзабезпечення ACLS". Кількість місць обмежена - група 24 особи.

За адресою:
Навчальний центр KING WEST MEDICAL
79020, Україна, місто Львів, пр-т В. Чорновола, 103

Кожний учасник отримає сертифікат, що дасть можливість додати до свого портфоліо 20 балів.

(……. Підтвердивши зупинку кровообігу, поклич на допомогу ( в тому числі попроси принести дефібрилятор).
Якщо VF / рVT підтвердиться, заряди дефібрилятор, в той час як інший рятувальник продовжує компресію. Після того, як дефібрилятор заряджений, необхідна пауза в компресіях грудної клітки, швидко переконайся, що рятувальники не торкаються пацієнта, і тільки після цього виконай один розряд…..)

(……. Підтвердивши зупинку кровообігу, поклич на допомогу ( в тому числі попроси принести дефібрилятор). Якщо VF / рVT підтвердиться, заряди дефібрилятор, в той час як інший рятувальник продовжує компресію. Після того, як дефібрилятор заряджений, необхідна пауза в компресіях грудної клітки, швидко переконайся, що рятувальники не торкаються пацієнта, і тільки після цього виконай один розряд…..)

International Liaison Committee on Resuscitation (ILCOR)

Міжнародний комітет зі зв'язків по реанімації (ILCOR) був створений у 1992 році, щоб забезпечити програму для взаємодії між головними організаціями з реанімації по всьому світу. Хоча критерії участі не були чітко визначені, передбачалося, що організації-члени отримають визнані повноваження для розробки керівних принципів з реанімації, бажано для більш ніж однієї країни, і будуть її багатопрофільними членами.

ILCOR CoSTR (Consensus on Science and Treatment Recommendations ) у 2017р. розглянув різні підходи, що стосуються компресії грудної клітки та вентиляції (тільки компресія під час СЛР, компресії з синхронною вентиляцією та компресії з асинхронною вентиляцією (вентиляція без призупинення компресій ), компресії з пасивною кисневою інфляцією, і різні види співвідношень компресій до вентиляції (5: 1, 15: 2, 30: 2, 50: 2) в різноманітності контекстів. Враховуючи систематичний огляд і мета—аналіз,  Ми рекомендуємо, щоб EMS-провайдери виконували СЛР з 30 компресіями до 2 вентиляцій, або безперервною компресію грудної клітки без пауз у компресіях, доки не було розміщено трахеальну трубку або супраглотковий пристрій (сильна рекомендація, якісне підтвердження).

Провайдери EMS повинні виконувати CЛР починаючи з 30 компресій та 2 вентиляції перед розміщенням пристроїв для забезпечення дихальних шляхів. Коли встановлено ендотрахеальну трубку або супраглотковий пристрій, вентиляцію легень проводять з частотою 10 вдихів/ min-1.