380503380121

гострий коронарний синдром (ГКС)


     Було доведено, що введення пацієнтам з інфарктом міокарда та елевацією сегмента ST на догоспітальному етапі нефракціонованого гепарину (НФГ) не дає додаткової переваги в порівнянні з введенням гепарину в умовах стаціонару.

     Рівень насичення гемоглобіну киснем 94% або більше (тобто відсутність гіпоксії) і за відсутності ознак дихальної недостатності не потрібен додатковий кисень.

У рандомізованому контрольованому дослідженні, результати якого були опубліковані після виходу в друк систематичного огляду 2015р. були отримані додаткові докази, що стандартне застосування додаткового кисню може завдати шкоди; це підсилює рекомендацію не застосовувати кисень у пацієнтів з можливим ГКС, що мають нормальний рівень насичення киснем. 

Завдання будуть обмежуватися медичною допомогою, яка надається на догоспітальному етапі .Продовжити

ACLS тести 2016

Тести є важливою частиною підготовки до ПРАКТИЧНОГО КУРСУ та іспитів і є ефективний спосіб вивчити різні концепції, методи і теорії лікувальних методик при невідкладних станах.

В якості безкоштовного ресурсу для наших відвідувачів, ми зібрали практичні тести для кожного з основних випадків розширеної підтримки життєзабезпечення, основаних на сучасних протоколах AHA Advanced Cardiac Life, ALS, ACLS.

Натисніть посилання на будь-який із тестів, щоб відкрити сценарії. Кожен тест включає в себе від 10 до 20 питань, для того, щоби перевірити свої знання про даному конкретному випадку або тематичному протоколу лікування.