380503380121

ТАХІКАРДІЯ


Тахікардії прийнято поділяти в залежності від форми комплексу QRS, частоти і регулярності ритму. Для зручності в ході виконання невідкладних заходів зазвичай на початковому етапі слід виділяти синусовую тахікардію, тахікардії з вузькими QRS (суправентрикулярні тахікардії - SVT) і тахікардії з широкими QRS. Не вдаючись тут у проблеми диференціальної діагностики тахікардій з широкими комплексами QRS, зазначимо собі лише, що в більшості випадків вони відносяться до шлуночкових.Продовжити

ACLS тести 2016

Тести є важливою частиною підготовки до ПРАКТИЧНОГО КУРСУ та іспитів і є ефективний спосіб вивчити різні концепції, методи і теорії лікувальних методик при невідкладних станах.

В якості безкоштовного ресурсу для наших відвідувачів, ми зібрали практичні тести для кожного з основних випадків розширеної підтримки життєзабезпечення, основаних на сучасних протоколах AHA Advanced Cardiac Life, ALS, ACLS.

Натисніть посилання на будь-який із тестів, щоб відкрити сценарії. Кожен тест включає в себе від 10 до 20 питань, для того, щоби перевірити свої знання про даному конкретному випадку або тематичному протоколу лікування.