380503380121

BLS


Тренувальний тест BLS

Вам пропонується пройти тест по BLS. Цей тест є навчальним, тому Ви маєте можливість переглянути правильні відповіді, а також отримати пояснення. Для того, щоб відповідь була зарахована, потрібно вибрати правильний на Вашу думку варіант та натиснути кнопку "Зберегти". Для того, щоб пропустити питання або повернутися до попереднього, використовуйте кнопки "Наступне" та "Попереднє" відповідно.Продовжити

ACLS тести 2016

Тести є важливою частиною підготовки до ПРАКТИЧНОГО КУРСУ та іспитів і є ефективний спосіб вивчити різні концепції, методи і теорії лікувальних методик при невідкладних станах.

В якості безкоштовного ресурсу для наших відвідувачів, ми зібрали практичні тести для кожного з основних випадків розширеної підтримки життєзабезпечення, основаних на сучасних протоколах AHA Advanced Cardiac Life, ALS, ACLS.

Натисніть посилання на будь-який із тестів, щоб відкрити сценарії. Кожен тест включає в себе від 10 до 20 питань, для того, щоби перевірити свої знання про даному конкретному випадку або тематичному протоколу лікування.