380503380121

БРАДИКАРДІЯ


Під брадикардією розуміють таку зміну серцевого ритму, при якій відбувається зменшення частоти серцевих скорочень менше 60 ударів в хвилину, обумовлене пониженням автоматизму синоатриального вузла. Цей водій ритму розташовується в усті верхньої і нижньої порожнистих вен, тобто в місці впадання їх в праве передсердя. Брадикардія є як самостійною хворобою, так і частим симптомом серцевих та деяких інших захворювань.

      Можливими причинами брадикардії можуть бути склеротичні зміни в міокарді, дія холоду, підвищення тонусу парасимпатичної нервової системи; підвищення внутрішньочерепного тиску (при набряку мозку, пухлинах, менінгіті, крововиливі в мозок); вплив лікарських препаратів (напр. анестетиків); отруєння, зниження функції щитовидної залози; подразнення каротидного синусу.

Брадикардія може спостерігатись у здорових людей (спортсменів).Продовжити

ACLS тести 2016

Тести є важливою частиною підготовки до ПРАКТИЧНОГО КУРСУ та іспитів і є ефективний спосіб вивчити різні концепції, методи і теорії лікувальних методик при невідкладних станах.

В якості безкоштовного ресурсу для наших відвідувачів, ми зібрали практичні тести для кожного з основних випадків розширеної підтримки життєзабезпечення, основаних на сучасних протоколах AHA Advanced Cardiac Life, ALS, ACLS.

Натисніть посилання на будь-який із тестів, щоб відкрити сценарії. Кожен тест включає в себе від 10 до 20 питань, для того, щоби перевірити свої знання про даному конкретному випадку або тематичному протоколу лікування.