380503380121

topbg5

IMG 4568 minМи пропонуємо Вам допомогу по комплектуванню аптечок з невідкладних станів для вашого закладу.

IMG 4571 minЯкісне і кваліфіковане надання невідкладної медичної допомоги не можливе без застосування лікарських засобів. Для ефективності і оперативності суб’єкт господарювання, що провадить медичну практику, лікарські засоби відповідно до груп невідкладних станів формуються в аптечки. Наголошуємо на тому, що кожен самостійно обирає спосіб, за яким формується аптечка з невідкладних станів, адже в решті решт такому суб’єкту доведеться надавати допомогу хворому. На сьогодні не існує жодного законодавчого акта, яким визначено порядок і спосіб формування аптечок з невідкладних станів, тому часто можна зустріти спеціальні валізи з невідкладної допомоги, шафи з невідкладної допомоги або настінні аптечки.

IMG 4573 min

Роз'яснення юриста:

Кожному суб’єкту господарювання, який провадить медичну практику слід мати на увазі, що хоча і не існує законодавчих заборон щодо вигляду аптечок з невідкладних станів (існує лише обов’язок таких суб’єктів надати невідкладну медичну допомогу), втім слід врахувати, що лікарські засоби, які знаходяться в таких аптечках, повинні зберігатися в суворому дотриманні Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах (далі – Правила), затверджених Наказом МОЗ України від 16.12.2003 р. № 584.

Недотримання вимог зазначених Правил, незважаючи на відповідність всім Вашим внутрішнім критеріям і переконанням щодо формування зручних аптечок для надання невідкладної медичної допомоги, може бути причинами наявності недоліків і зауважень під час перевірок Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

У зв’язку із вищезазначеним, ми пропонуємо Вам не лише аптечки з невідкладної медичної допомоги, які відповідають вимогам Правил і допомогли суб’єктам господарювання пройти не одну перевірку щодо якості зберігання лікарських засобів, а і належним чином згруповані, що дозволить швидко, якісно і ефективно надати невідкладну медичну допомогу на догоспітальному етапі.